• Новак
Шарени Кактус Фрлиле Ќебе 40x30 Меки Топло Бебе Swaddle Ќебе Момчиња, Девојки, Примање Ќебиња Деца и Деца Ќебиња, Лесни Луксузни Бушава, за цела Сезона

Шарени Кактус Фрлиле Ќебе 40x30 Меки Топло Бебе Swaddle Ќебе Момчиња, Девојки, Примање Ќебиња Деца и Деца Ќебиња,

DEN 799.68

Достапност
Достапно за нарачка

❤✔.Патување / Фрли големина 40x30 инчи. ❤✔.Материјал : Ова ќебе користи висок квалитет фланелен боксери ткаенина од 285 грама на квадратен.Не исчезнува, lint-бесплатно, ултра-меки ќебе може да се користи како погоден за носене ќебе. ❤✔.Премиум Ткаенина - материјалот ќе изберете за ова ќебе е фланелен боксери руно, кој е направен од 100% микрофибер полиестер и брусен да биде супер мазно, меко, кадифен и дише на двете страни. ❤✔.На antistatic заврши ефикасно ќе ја подобри состојбата на статика, многу нежно и кожа-пријателски за деликатна кожа.Кој прецизната изработка, Ќебе за да додадете издржливост. ❤✔.Совршен За Сите сезони : Нашите ќебиња и двата се затоплување и дише.Тие ќе топло ти се појавува во зимата и лути летни ноќи.Оттука, тие се совршени за сестрана удобност.Ви држи топло сите годишни времиња - Нашата супер-меки, микрофибер ќебе Фрли е совршен за употреба на целата година.Таа има само право на тежина, Ова blanet ќе ти олесни во вкупно удобност и релаксација за Патување/Фрли димензии : 40 х 30 инчи Супер Меки голем акцент на арм столици, софи, клупи и bedspreads; се достапни во различни бои Луксузен се чувствуваат со елегантен стил : Нашата blamket ткаенини Класично убава со едноставен дизајн.софа ќебе, кревет ќебе, патување ќебе, пикник мат и многу други функционални ќебиња за Нега на Настава : ве Молиме миење ова ќебе пред употреба.Машина за миење во нежни циклус со ладна вода, собори сува на ниски кога е потребно Кул Подарок : Овој стилски и иновативни ќебе е слатки подароци за тинејџери дечко, девојка или некој што го сакаше.Погоден за лица, кампување, разни фестивали, различни сцени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат