• Новак
Milestone Бебе Ќебиња - 50x40 Унисекс Swaddling Ќебиња - Премија Мека Фланелен боксери Руно Персоналните Бебе Подароци за Момче и Девојки Сива Позадина Фото Реквизити Месечна ?

Milestone Бебе Ќебиња - 50x40 Унисекс Swaddling Ќебиња - Премија Мека Фланелен боксери Руно Персоналните Бебе

DEN 455.28

Достапност
Достапно за нарачка

????Може да се користи како шетач на покритие и бебето swaddle.Вие сигурно ќе го сакаат својата нежност и кадифена ткаенина давајќи им на најдобар квалитет на кои вашето бебе заслужува!. ????Две парчиња од фото чувствува рамка вклучени. ????Следи вашето бебе месечна пресвртници. ????Лесен за употреба и повеќенаменски.За совршено да го фати и да уживаат во нашите бебе milestone ќебе, имаме вклучени едноставен и елегантен две парчиња фото чувствува рамка која ќе го подигнете шарм на вашата позадина!Еден чувствува крпа рамка за броеви, а другиот за неколку дена, недели, месеци и година!.Направи нова мајка и наскоро ќе биде мајка возбуден за да го фотографира секој посебни моменти и да ги направи WOW со нашиот личен и унисекс новороденче раст на табелата ќебе!Толку неодоливо слатки подароци за бебе соба оркестарот и бебето регистар за пребарување. ????Совршен подарок.Придобивките на нашето Бебе Месечна Milestone Ќебе : ????Бебето ќе притискам со удобност и мекост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат