• Новак
МОЗА Сет од 2 Burp Облека & Сет од 2 Swaddle Ќебиња

МОЗА Сет од 2 Burp Облека & Сет од 2 Swaddle Ќебиња

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КВАЛИТЕТ и УДОБНОСТ : Нашето бебе burp облека се произведени од 100% мека органски памук тоа е сертифициран од страна на Глобалниот Органски Текстил Стандард.Можете да се чувствувате сигурни знаејќи дека вашето бебе ќе се чувствува убаво и пријатно одмор против рамото.Се уште не се сигурни?Проверете го нашиот Instagram за.ИДЕАЛЕН БЕБЕ ПОДАРОК ЌЕБЕ - Можете да се чувствуваат сигурни дека секој нов родител ќе биде воодушевен!Бебињата да спијат & подлабоко - нема повеќе немирен ноќи!Родово-неутрални swaddle ќебе boho дизајни, за бебе девојка или бебе момче расадник.НАЈВАЖЕН КОИ во ПОСЛЕДЕН Органски памук бебе ќебиња се многу издржливи и нашата голема големина прави толку разновиден, да се користат со години!Бебе туш присутни - примање ќебе - swaddling заврши - безбедност ќебе.ЛЕСНО се КОРИСТИ и ЛЕСНО се ГРИЖИ - Мајки љубов нашите лесно swaddle инструкции.Нашите муслин swaddle ќебиња се лесно да се грижи за, само машина за миење бебето ќебе и тие дури и да добие помек со секое миење!.ПОДОБРО ОД БАМБУС : Многу други компании истакнуваат придобивките од бамбус производи, додека во реалноста нашите GOTS Сертифицирани Органски Памук е повеќе еколошки, и подобро за вашето бебе е деликатна кожа.Кои се вклучени во овој пакет : МОЗА Органски Муслин Burp Облека (Сет од 2) - Карамел и Римска Зелена МОЗА Органски Муслин Swaddle Ќебиња (Сет од 2) - Римска Зелена и Мудрец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат