• Новак
ЕПСКИ BBQ Свинско Rinds, Кето Пријателски, Paleo Пријателски, Глутен Слободни, 2.5 oz

ЕПСКИ BBQ Свинско Rinds, Кето Пријателски, Paleo Пријателски, Глутен Слободни, 2.5 oz

DEN 89.04

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОТЕИНСКА УЖИНА : ги задоволи вашите криза желба со 8 грама протеини по порција.ТОЛПАТА PLEASER : се фатил за една кеса од вашиот провизии за вашиот следен настан, ручек или како breadcrumb алтернатива.АНТИБИОТИК СЛОБОДНИ : Животните не се третирани со антибиотици.ЗДРАВА УЖИНКА : Уверение од пченица-Бесплатно, Кето Пријателски, Paleo пријателски.КУТИЈА СОДРЖИ : 2.5 oz свинско rinds снек торба.Големина : 2.5 Унца (Пакување од 1).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат