• Новак
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Јасно Светлата Опфаќа за Ауди S5 (08-12)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Јасно Светлата Опфаќа за Ауди S5 (08-12)

DEN 1078.80

Достапност
Достапно за нарачка

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата & Магла Светлина ги Опфаќа кои се precut и за лево и право страни на вашиот Ауди S5 (2008, 2009, 2010, 2011, 2012).Ги штити и ги покрива вашите пред возилото осветлување од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Одличен додаток за вашиот автомобил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Јасно Светлата Поклопец на Леќите на Замена Светлата Главата Светлина

★Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне! ★Светлата поклопец

DEN 9600.00

Автомобил Headlamp Опфаќа Автомобил Светла Леќи од Стакло Абажур Магла Светилка Покрие Светлата Покритие Одговара

Лесно да се отстрани и да ја инсталирате ,Заштита на вашата светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof

DEN 981.36