• Новак
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Toyota, Тундра (14-)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Toyota, Тундра (14-)

DEN 1438.80

Достапност
Достапно за нарачка

Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Дизајнирана за да обезбеди уникатна комбинација на заштита од патот валкано и индивидуален стил, Lamin-x Тојота Тундра (2014, 2015, 2016 година) светлата опфаќа направена од високо квалитетен пластика со трајност на ум.Секој од нашите Тојота светлата филмовите се достапни во различни бои и боја за да ги даде на вашиот Тојота стил сите на свој.Покрај тоа, секоја светла покрие доаѓа пред се намали за тоа и право и лево светлата за лесна инсталација.ОВИЕ НЕ СЕ ПОКРИЕ ЦЕЛАТА СВЕТЛИНА, БИДЕЈЌИ НА ИНСТАЛАЦИЈА ТЕЖИНА.ГОРНИОТ ДЕЛ НА СВЕТЛАТА ИЗЛОЖЕНИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Headlamp Опфаќа Автомобил Светла Леќи од Стакло Абажур Магла Светилка Покрие Светлата Покритие Одговара

Лесно да се отстрани и да ја инсталирате ,Заштита на вашата светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof

DEN 981.36