• Новак
Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Јасно Светлата Поклопец на Леќите на Замена Светлата Главата Светлина Светилка Школка Покритие Одговара за Мицубиши Lancer ?

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Јасно Светлата Поклопец на Леќите на Замена Светлата Главата Светлина

DEN 9600.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!. ★Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна. ★Висока-квалитет, чувствувате издржливост. ★Со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува. ★Лесна инсталација, Директна замена, совршен за чистење, да се ревитализираат изглед.Спецификација : Тип : Светлата поклопец на леќите на replacement Place на возилото : лево и десно front Color : transparent Material : PCfeature : Замените вашата светлата леќа и одговара на повеќето резервни housings Made од висок квалитет на КОМПЈУТЕР со заштитна УВ на кожата за да се спречи yellowing или fading The транспарентен школка не влијае на светлината емисија.Идеален за чистење, подмладителен appearance Easy да ја размонтираат и install Package Содржина : 2 светлата леќа covers Give вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Спецификацијата

Type:
Headlight lens cover replacement
Place on the vehicle:
left and right front
Color:
transparent
Material:
PC
feature:
Replace your headlight lens and fit most aftermarket housings :
Made of high quality PC with protective UV coating to prevent yellowing or fading :
The transparent shell does not affect the light emission. :
Ideal for clean, rejuvenating appearance :
Easy to disassemble and install :
Package Contents:
2 headlight lens covers :
Give your vehicle a clean and tidy appearance!Perfect for those who have faded or yellowed lenses! :
Headlight lens cover keeps your car headlight clean and safe.Give your vehicle a clean and revitalized updated look! :

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Headlamp Опфаќа Автомобил Светла Леќи од Стакло Абажур Магла Светилка Покрие Светлата Покритие Одговара

Лесно да се отстрани и да ја инсталирате ,Заштита на вашата светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof

DEN 981.36