• Новак
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Кадилак ATS (13-19)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Кадилак ATS (13-19)

DEN 1438.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген светла.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата & Магла Светлина ги Опфаќа precut и за лево и право страни на вашиот Кадилак ATS (2013, 2014, 2015, 2016).Ги штити и ги покрива вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Голема додатоци за вашиот SUV.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Headlamp Опфаќа Автомобил Светла Леќи од Стакло Абажур Магла Светилка Покрие Светлата Покритие Одговара

Лесно да се отстрани и да ја инсталирате ,Заштита на вашата светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof

DEN 981.36