• Новак
BEAMTECH 9006 LED Светилки+H10 LED Магла Светилки

BEAMTECH 9006 LED Светилки+H10 LED Магла Светилки

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

BEAMTECH 9006 LED Светилки,висока Моќност CSP чипови.Секоја сијалица има 2 чипови,4 пати посветла од оригиналниот халоген сијалица.Висок Осветлување Технологија!Повеќето напредни LED светилки на пазарот.6500 K кул бело,помалку потрошувачка на енергија,без било темни дамки или нејасна светлина.Побезбедно Ноќно Возење.Одличен Материјал : домување и фан работи дури и во екстремни ситуации,тоа секогаш да продолжат да работат и покажуваат јасна светлина.Вметнете EMC Интелигентна контрола на температурата систем,брзината на топлина дисипација 5 пати побрзо од сите други материјали.Коефициент на топлинска спроводливост до 400w/m.к.Екстремно Светла : BEAMTECH H10 LED магла светилки имаат вкупно 12 парчиња на висока моќност предводена чипови,3000 LM по собата, 3500 K златна жолта,во споредба со оригиналниот крушка, светлината е зголемен за 300%. 360°Зрак Агол : Дизајн на 360° осветлување, екстремно светла и без темни дамки или сенките.Обезбеди пошироко поле на визија и побезбедно возење искуство за вас.BEAMTECH 9006 LED Сијалицата+H10 LED Магла Светилки,Добивање На Сонце Во Темната Ноќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат