• Новак
Плус Светилка Модул за Плус UP800/UP880/UP1100 Проектор

Плус Светилка Модул за Плус UP800/UP880/UP1100 Проектор

DEN 3215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Светилка Модул.Светилка модул значи дека сте купување на целосна единица.Ова значи светилка.Конектори и.Домување околу тоа.Проектор светилка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат