• Новак
JDM ASTAR Екстремно Светла PX Чипови 5202 5201 LED Магла Светилки, Златна Жолта

JDM ASTAR Екстремно Светла PX Чипови 5202 5201 LED Магла Светилки, Златна Жолта

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Две светилки по ред.Боја : Златна Жолта.Осветлување Излез:2400 суровини lumens, 1200 lumens за секоја сијалица.Напон : 12 V да 24 V.одговара : 5202 5201. Тоа е совршен за клиентите кои се во потрага по Екстремно светла излез.Светилки опремени со постојано-тековната возење IC и Алуминиум Коло.Брзо топлотна дифузија ,отпорни на топлина, без дигитален и VHF радио сигнал пречки.Off road употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат