• Новак
МАК - Балтимор Гаврани Шлем Неонски Знак Светлина

МАК - Балтимор Гаврани Шлем Неонски Знак Светлина

DEN 784.32

Достапност
Достапно за нарачка

12" Високи од 9" Широк.Достапни во Катедралната, MLB, МАК & NHL Тимови.Дозволете му на вашиот тим гордост блесне со овој МАК® неонски шлем светилка од Меморијата Компанија®.Тоа е вакуум формирана за 3-D ефектот, е украсен со тимот бои и логото, и карактеристики издржлива пластика изградба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат