• Новак
Мини Мајмун Finial Антички Месинг Со Седиште Шимпанзото Светилка Сенка Topper Абажур Завртка

Мини Мајмун Finial Антички Месинг Со Седиште Шимпанзото Светилка Сенка Topper Абажур Завртка

DEN 646.80

Достапност
Достапно за нарачка

Античкиот Месинг Мајмун Finial со Навој Месинг База.Околу 2.35 во Вкупна Висина.Мајмун Тело е 1.5 во високи & 0.70 во широк.Користи 1/4-27 Нишка (се користи од страна на повеќето светилки во САД).Висок квалитет, цврсти месинг finial.Мерки околу 2.35 инчи висок вкупно.Користи 1/4-27 нишка која се најде на повеќето светилки во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат