• Новак
Ванила сладолед Миризлива Свеќа-2 Фитили Големи Миризлива Свеќа Подарок за Жените, Премија од Соја Восок Ароматерапијата Свеќа за Дома Бањата Стрес Олеснување Род?

Ванила сладолед Миризлива Свеќа-2 Фитили Големи Миризлива Свеќа Подарок за Жените, Премија од Соја Восок Ароматерапијата

DEN 1555.20

Достапност
Достапно за нарачка

Силни МирисиНаправени со најдобрите материјали, нашиот мирис се вешто enhanced согласност мирис искуство од почеток до крај. 100% Природни СвеќиНа фитил на свеќа е направена со олово-слободен памук.Оваа релаксирачка ароматерапијата свеќа може да се користи за несоница, медитација, ароматерапијата.Долготрајни Мириси14.1 мл секоја луксузни лаванда свеќа, тоа значи дека може да ги користат 45-65 часа да ви донесе максимизиран релаксација.Совршен Подарок за Жените Деца-Оваа Ванила сладолед ароматерапијата свеќи направи совршен подарок за полнење за Децата Ден Mothor Ден, Жените Ден, пријатели, деца, деца, девојки, близок, роденденски подароци, Божиќ подарок, куќа оркестарот подароци, совршен христијанин подароци, најдобар пријател подароци, свеќа љубители на подароци и уште подобро доживување за себе и за сите прилики.Минималистички ДизајнУживајте во убава тегла свеќи дизајнирани како надополнување на било дома декор.Сојата восок се вклопуваат свеќа со Доведе слободни фитил, доставување на чиста работа.Ослободени од остатоци.Секоја свеќа исполнет со 14.1 оз восок се вклопуваат за 45 до 65 часови на работа.Одржлив и Еднократно.Совршен подарок идеја за жени човек, пријател, љубовник, деца!!!.Flygoi, да УЖИВАТЕ во ВАШЕТО ВРЕМЕ, УЖИВАТЕ во ВАШИОТ ЖИВОТ!!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свеќи за Дома Миризливи, Премија се Зголеми Ароматерапијата Свеќи, Смешни Свеќи за Мажите и Жените, Соја Свеќа

Елегантен Свеќа Подароци : Оваа миризлива свеќа ќе дојде со елегантен оригинално дизајнирани пакување �

DEN 1605.60

Природни Еко Пријателски Соја Восок Остатокот + Релаксација (Нејзините Мојот Роденден) Мириса Торта Калај Свеќа

Сојата Восок од Свеќи Нашата сопствена Соја восок од свеќи се совршени за патување големина свеќа, сите

DEN 383.52

Њу Хемпшир Свеќа Миризлива Свеќа Државата Свеќа Подарок, Нема Место Како Дома Размислување од Вас Одмор Подарок

Рака истури, сите природни соја 9 оз свеќа.Направени од почеток до крај во Astoria Орегон.Нема место како дом

DEN 624.00