• Новак
Кралот Ќе Mens 2mm/4mm/6mm/8мм Црна Мат Финиш Волфрам Карбид Прстен за Мажи Сребро Domed Ангажман Свадба Бенд Удобност Одговара

Кралот Ќе Mens 2mm/4mm/6mm/8мм Црна Мат Финиш Волфрам Карбид Прстен за Мажи Сребро Domed Ангажман Свадба Бенд

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️ИСКУСТВО ON-LINE #1 АДВОКАТСКО СВАДБА БЕНД БРЕНД : Милиони на Потрошувачите Избор Кралот Ќе Прстени за Нивната Заклетва Чувар. ✔️КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Лак дизајн е најмногу примитивни прототип прстен, мат финиш & купола стил, класичен и никогаш не се застарени дизајн. ✔️КВАЛИТЕТ И УБАВИНА : Премиум Волфрам Карбид прави 2mm волфрам прстен издржливи, тешка, анти-нула и противалергиски. ✔️ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Доаѓаат со Ексклузивен накит кутија на Кралот Ќе се спаси giftwrap плаќање на услуги и да ви помогне да ги зачувате прстен многу побезбедно и подолго. ✔️ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Кралот Ќе обезбедува доживотна гаранција услуга.Ги вклучува сите производствени дефекти и големината.Најсеопфатна доживотна гаранција во индустријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат