• Новак
CROWNAL 6mm 8мм 10мм Волфрам Свадба Бенд Прстен Мажи Жени Полиран Beveled Работ Брусен Мат Финиш Центар Сребрена/Розово Злато Тонот Удобност Одговара на Големината 5 17

CROWNAL 6mm 8мм 10мм Волфрам Свадба Бенд Прстен Мажи Жени Полиран Beveled Работ Брусен Мат Финиш Центар Сребрена/Розово

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

5mm 8мм Различни Ширини Убава Волфрам Свадба Бендови.Висок Квалитет,Удобност Одговара.Ист Квалитет Прстен Како Накит Продавници.Бесплатен Дар Сомот Торбичка За Пакување.Внатре Врежани : "Те Сакам",тоа е одлично за Свадба прстен,Ангажирање Прстен,Неколку Прстени,Подарок Прстен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ја објавите во "Клиент Прашања & Одговори" на дното на оваа страница.Идејата Свадба Бенд, Ангажирање Прстен или Ветување Прстен за Мажите и Жените.Најдобар Подарок за Него, Сопруг, Татко, Дечко И Подарок за Неа, како и. 6mm 8мм 10мм Волфрам Прстени.Тоа е Чекор надолу beveled високи полски рабови и со брусен заврши центар .Ако сте во потрага за прстен кој е нула доказ и засекогаш го задржи својот сјај, од нашите Волфрам Карбид прстени се за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат