• Новак
Сина Бивол Слобода Жито Слободни Природни Возрасни Голема Раса Сува Храна Куче

Сина Бивол Слобода Жито Слободни Природни Возрасни Голема Раса Сува Храна Куче

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ниту еден од житарки кои содржат glutens.Направени со најдобрите природни состојки, СИНА Слобода карактеристики : Вкусни, протеини богати, Deboned Пилешко.ПРИРОДЕН КУЧЕ ХРАНА : СИНА сува куче храна е направен со најдобрите природни состојки збогатени со витамини и минерали; СИНИ НЕ содржи кокошка (или живина) нус-производ оброци, пченка, пченица, соја, вештачки вкусови и конзерванси.СИНА Слобода голема раса формули содржат состојки како глукозамин и хондроитин да им помогне на поддршка на вашиот поголеми кучето е заедничка функција и целокупната мобилност.СИНА Слобода куче храна е производ на Сина Бивол компанија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат