• Новак
Purina ЕДЕН SmartBlend Природни Возрасни Пилешко & Ориз Сува Храна Куче

Purina ЕДЕН SmartBlend Природни Возрасни Пилешко & Ориз Сува Храна Куче

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

40 lb.Торба - Purina ЕДЕН Smart Blend Природни Пилешко и Ориз Формула Возрасни Сува Куче Храна.Вистински кокошка е состојка.Dual-одбрана антиоксиданс се вклопуваат да им помогне на поддршка на силен имунолошки систем.Природни извори на глукозамин помош за поддршка на здравите зглобови.Протеини богати, тендер, meaty morsels и крцкава kibble за вкус кучиња љубов.Стил : Сува Храна | Големина : 40 lb.Торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат