• Новак
2 парчиња Видиме Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гумени Печат Сува Кеси за Пливање, Нуркање Waterplay (Црно/Црн)

2 парчиња Видиме Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гумени Печат

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мобилен Телефон Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гумени Печат Торба за Мобилен Телефон за Пливање, Нуркање Waterplay вклучува 2 парчиња.Голема Чувствителност за Фото Снимањето во Вода, ПЛИВАЊЕ & НУРКАЊЕ WATERPLAY НЕМА ПОТРЕБА ДА се ГРИЖИТЕ ВО СИТЕ АКТИВНОСТИ Висока Транспарентен Водоотпорен филм, Висока Тактилни Екран ДЛАБОКО ВОДООТПОРЕН МНОГОЕТАПНА СТЕГАЊЕ, КУЛ ИЗГЛЕД.Погоден за сите видови на мобилен телефон со екран со големина 5.2" да 6.8" Водоотпорен Случај, IPX8 Водоотпорен Телефон Торбичка Сува Торба Компатибилен за i Phone 11/11 Про Max/Xs Max/XR/X/8/8 P Галакси до 6.8", Телефонски Торбичка за.И на Предната и Задната Камера Може да се Користи за Фото Снимањето во вода.Лесно да се Снима секој Прекрасен Момент и во секое време во било Каде.Внимание ве молам : 1. Ве молиме ленти тестирање пред да го користите, проверка до доколку постои каква било штета на вреќа, особено на рабовите arrounding и печат. 2. Избегне да биде силно влијание и со остра црта во текот на користење. 3. Кога заврши користење од вода, ве молиме да се стави торбата нагоре страна надолу прв, нека остане водата бега наместо да се вливаат во торба. 4. Ве молиме да НЕ ја користите оваа торба во пролет, На собна температура не треба да надминува 40 ?.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Footprint04 Водоотпорен Телефон Торбичка - Плажа Пријателски Сува Торба, Отворено начин на Живот Случај - Компатибилен

Висококвалитетни материјали : TPU+СТП.ДОПРЕТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашиот мобилен телефон торба е дизајниран

DEN 453.60