• Новак
3 Пакет Водоотпорен Плови Телефон Торбичка со Вратот Стапица и Armband, Водоотпорен Телефон случај, Сува Торба Отворено Плажа Торба за iPhone, Samsung Галакси, и Други Телефон

3 Пакет Водоотпорен Плови Телефон Торбичка со Вратот Стапица и Armband, Водоотпорен Телефон случај, Сува Торба

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

IPX8 Сертификација : Нашите водоотпорен телефон торбичка(видиме сува торба) е 65 нозе подводни IPX8 потврдија водоотпорен, нуди водоотпорен функција кога пливање, рафтинг, и морепловството, снег доказ функција кога снег, скијање, нечистотија доказ и dustproof, кога на плажа, во пештера или кал се кандидира.9 инчен уред и др.8" во обемот, вклучувајќи i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 мини, 11, 11 Про, Про 11 Max, XR, XS MAX, XS, X, 8, 8 Плус, 7, 7 Плус, 6s, 6s Плус, 5s, SE, Samsung Галакси S21, S21+, S21 Ултра, S20, S20+, S20 Ултра, S10+, S10, S10e, S9, S9+, Имајте на ум 9/8, серија, J серија, Пиксели, Мото, BLU, Еден Плус, LG, Sony Xperia, Мото, До 6.Тоа е совршен за преземање на слики или видео клипови, проверка на мејлови, и сите други екран на допир функции без разлика дали ќе се пливање, риболов, пловењето или да се има вода funs. Не за допир ID отпечаток.Имено, тест на водоотпорен функција на водоотпорен телефон случај со парче хартија во вода повеќе од 15 минути пред секоја употреба; 3.3 mm материјал.Универзална водоотпорен телефон торбичка : Компатибилен со повеќето телефони со нивните случаи до 6,5" висока, 7.Имајте на ум : Вие подобро да имаат телефон на камерата поставување, и потоа оди под вода и да го користите телефонот копчето за да се слика или видео.9" (Црна+Сина+Розова).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Footprint04 Водоотпорен Телефон Торбичка - Плажа Пријателски Сува Торба, Отворено начин на Живот Случај - Компатибилен

Висококвалитетни материјали : TPU+СТП.ДОПРЕТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашиот мобилен телефон торба е дизајниран

DEN 453.60

2 парчиња Видиме Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гумени Печат

Мобилен Телефон Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гум

DEN 311.76