• Новак
2pc Пакет Мобилен Телефон Водоотпорен Торби со Ремени Запечатени ПВЦ Заштитни Случај Покрие Подводни Торбичка за Мобилни Телефони Пливање Кеси

2pc Пакет Мобилен Телефон Водоотпорен Торби со Ремени Запечатени ПВЦ Заштитни Случај Покрие Подводни Торбичка

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Универзалност : Големина е 4.33" x 7.87", одговара на сите големи паметни телефони подолу 6. 5 инчи на Вашиот готовина, кредитни картички, итн. , Добро за внатрешна активности на отворено, спортови на вода, патува.IPX8 Потврдија : целосно подводните и водоотпорни, водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови.Забелешка : ве Молиме направете безбедност тест пред да го користите овој водоотпорен телефон случај.Нов стил : Shinny тече giltters , надуени рабови се направи тоа floatable.Удобен операција и транспарентен капак : Овој водоотпорен телефон поклопецот е дизајниран да не го попречуваат екран на допир за употреба под вода.Транспарентен капак за да не го блокира користењето на камерата.Мулти-функционални водоотпорен телефон торба : ефикасно да се избегне физичко оштетување или респираторни капки изолатите суптилни супстанции како прашина, а исто така и да се спречи штета од гребнатини, песок, вода, снег, нечистотија и повеќе.Функција : Waterproof Material : ПВЦ пластика glitters For : Складирање, рафтинг, собирање, нуркање, река, пливање, mountaineering Package : 2pc/Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња Видиме Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гумени Печат

Мобилен Телефон Водоотпорен Перница Транспарентен Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Постоечкиот Гум

DEN 311.76

Footprint04 Водоотпорен Телефон Торбичка - Плажа Пријателски Сува Торба, Отворено начин на Живот Случај - Компатибилен

Висококвалитетни материјали : TPU+СТП.ДОПРЕТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашиот мобилен телефон торба е дизајниран

DEN 453.60