• Новак
LuxinShun Балкон Виткање Сушење Рек Ѕид-монтирани Невидливи Прозорец Sill Прозорец Затворен Едноставна Сушење Рек Отворено Телескопски Облека Род

LuxinShun Балкон Виткање Сушење Рек Ѕид-монтирани Невидливи Прозорец Sill Прозорец Затворен Едноставна Сушење

DEN 7493.28

Достапност
Достапно за нарачка

Проширување со Дизајн : Ова стигнале решетката има тешки мерач метал кој бродови на закачалка во два дела, едниот е главниот виткање арм и на другиот ѕид заградата.360-степен ротирачки имајќи : вграден-во ротирачкото лого, која може да носи товар од 200kg, која може да се сретнат различни воздух за сушење потреби.Повеќе апликации : Овој кул пронајдок е многу погодна за спални соби, бањи, балкони, хотели, училишта, итн.Повеќе Апликации : Овој кул пронајдок е многу одлична за употреба во спални соби, бања, балкон, хотел, училиште и така натаму.Лесен за Инсталација : Доаѓа со исти фитинзи дека е многу лесно да се соберат, овој организатор, исто така, ги зема многу малку простор.Заслужуваат да имаат такви практична алатка за сува облека!-Подарок за мајка ми, најдобар закачалка во worldfeature : Проширување со дизајн : Ова стигнале решетката е направен од тешки метали и може да биде поделен на два дела на пратката.Ние обезбеди 1-годишна супер квалитет ветување за секоја набавка.Една е главна виткање на арм, а другата е на ѕид заградата.Тоа е исто така лесно да се свитка up, што може да спаси многу од семејството простор.Ако некогаш се имате било какви прашања во врска со некој уред, ве молиме контактирајте со нас за непосредна лична поддршка и задоволството на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JIAH Облека Сушење Стојат, Ѕид Монтирани Сушени Рамка Нерѓосувачки Челик Стигнале Виткање Лен Сушење Рек Закачалка

Ве молиме проверете ја големината пред да се јадат за да се види дали тој може да да ги задоволат вашите

DEN 8576.64

Електрични Перење И Сушење Решетката Да Се Монтира На Таванот,Од Не ' Рѓосувачки Челик Облека Сушење Рек Домаќинство

★Мултифункционален дизајн : далечински управувач сушење рек осветлување, воздух за сушење, слободен ко

DEN 1968.00

jieyun 8 Дупки Виси Мултифункционален Ѕид-Монтирани Облека Закачалки Виткање Стигнале Затворен Отворено Закачалки

Широка Примена : Тоа може да биде инсталиран во дневната Соба, Бања, Спална соба, Кујна, Ходник, Балкон, Ол

DEN 206.16