• Новак
Progresso Традиционалните Кокошка, Ориз со Зеленчук, Супа 19oz Може да (Пакување од 5)

Progresso Традиционалните Кокошка, Ориз со Зеленчук, Супа 19oz Може да (Пакување од 5)

DEN 608.64

Достапност
Достапно за нарачка

5 - 19oz Конзерви на Традиционалните Кокошка, Ориз со Зеленчук во Супа со Progresso.Progresso занаети сите супи, чорби и на јадења од автентични рецепти, со користење само на највисоко квалитетни состојки.Вкусна комбинација на тендерот бело пилешко месо, морков, целер, компири, домати и бел ориз се направи оваа супа секој малку како срдечна како што се вкусни.Само 90 калории по порција.Глутен Слободни.Без Вештачки Вкусови.Подготвени да му служат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат