• Новак
(12 Пакети) апарати за Домаќинство Површина за Чистење на Сунѓерот-Супер Издржлив Гумичка Супер Дебела, Долготрајни, Сунѓерот, Погоден за Бања, Кујна, Подот, Када, Меб

(12 Пакети) апарати за Домаќинство Површина за Чистење на Сунѓерот-Супер Издржлив Гумичка Супер Дебела, Долготрајни,

DEN 854.40

Достапност
Достапно за нарачка

✔ 【Мулти-цел чистење материјали】Супер силен чистење на способноста за правење на површината на предмети повеќе чисти и убави.Тоа е многу погоден за тешко кујна дребулии, керамички кујна маснотии, стакло печка и фурна горење дребулии.Тоа е исто така погоден за ѕид средства за чистење, бањи, врати, подови, чевли, тоне, итн.Може да ги исклучите постојан знаци, маснотии и сапун нечистотија. ✔[Заштитата на животната средина меламнин сунѓерот] е направена од еколошки материјал меламнин сунѓер, и не содржат хемиски супстанции.Не се фаќа за него по секоја употреба, само се впие нано сунѓерот во вода, на молекулите на водата ќе влезе nanopore структура, и нечистотија adsorbed во порите ќе се испушта автоматски. ✔【Трајни и издржливи-нашите сунѓерот усвојува армирано-core, уникатен 3-слој дизајн и двоен-густина polycyanamide пена, која го покренува трајност на едно ново ниво.Големината е приближно 10 x 6 x 3 cm.На гумичка сунѓерот може да се користи 3-5 пати. ✔ [Лесен за употреба]-Стави настрана од валкана кајгана.Велат дека нема да абразивни и корозивни хемикалии.Купи благи и ефикасно чистење алтернативи.Само треба да се навлажнета со вода, се цеди и избрише, и на производот кој треба да се исчистат ќе има нов изглед. ✔[100% Пари Гаранција за враќање]-Ако не сте задоволни со нашата чистење гумичка, ве молиме вратете го и ќе ви ја надоместиме вкупната сума.Не постои причина да се вратат назад.Ние веруваме дека ќе ви се допадне оваа гумичка сунѓер.На висока температура компресија сунѓерот користење на новата нано технологија е нов тип на еколошки производи за чистење.

Спецификацијата

Product size:
3.93 X 2.36 X 1.18 (10cmX 6cmX 3cm). Packing include

Со стоката дадена додека купуваат

eTTgear Обичен Чистење-Сунѓер, Додатоци во Ресторан/Училиште/Villa/Лабораториски/Печење Место/Стадион/Чистење/Ресторан,

Овој производ е удобно да се чувствуваат, која ги штити вашите раце и без повреда.Овој производ е подолг

DEN 415.44

Rocutus 15 Пакет за Чистење Чистење Сунѓерот,апарати за Чистење на Чистење и Отстранување на Рѓа Сунѓер,Повеќенаменски

Мултифункција : Може да се користи за чистење на дневната Соба, Бања, Плочка, Велосипед, Канцеларија, Игр�

DEN 166.08