• Новак
TYUXINSD Чисти PVA Сунѓерот Четка за Миење, Сушење и Чување на Подот Чистење Решение,Супер Абсорбента PVA Сунѓер, со можност да биде продолжен Рачка, Лесно Складирање

TYUXINSD Чисти PVA Сунѓерот Четка за Миење, Сушење и Чување на Подот Чистење Решение,Супер Абсорбента PVA Сунѓер,

DEN 104.88

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : Во оваа ера на иновациите, ние се задржи чекор со трендот на времето и да се создаде нови производи кои се поедноставни и повеќе практични.Детали : На задебелена памук краеви се издолжени лесно да се отстрани дамките во аглите за да се спречи гребење на домашен и на подот.Направи полесно чистење, грижа за вашиот квалитет на живот, и го направи вашиот живот поедноставен и поздрава.Супериорен вода апсорпционен капацитет, ефикасни за чистење, погоден за сите видови на подови.Се справи со дизајн го прави да се чувствуваат поудобно да ги користите.Низок напор лост дизајн го прави лесно да се притисне на влага.Материјал : не ' Рѓосувачки челик integrally моделирани трајни, има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина е многу погодно.На гума е мека и тешки, и има добра апсорпција на вода и отпорност на абење.Високо-квалитетни пластични материјали ви обезбеди долгорочна употреба.Род должина : 140 cm Size : 37 cm Rod материјал : не ' рѓосувачки steel Mop материјал : гума cotton The нов и уникатен дизајн носи удобноста на вашиот живот.Дозволете да се опуштите и да уживате во животот со олеснување и задоволство.Можете да ја дадете вашата жена или мајка, така што тие повеќе нема да се уморни од чистење на куќата.Во изработката, квалитетот на животот, ви посакувам среќен живот.Одличен помошник за чистење на дом или канцеларија!1. Една дупка е сушена и една дупка е свежа;2. Нагоре и надолу три пати, брзо отстранување на дамки од вода, продолжување на дебар, во должина 1.28 м;3. Автоматско retraction, лесен за ракување;4.360° флексибилни ротација, без мртви агли;4. Преносни рачен, не се лизга дизајн;5. Зголемување на проширува превоз, Лепенка дизајн, двојно дренажа дизајн, дното на мозоци дизајн.На Клиент Прашања &Одговори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не-Нула Чистење Сунѓери Влошки Чинија, Кујна, Чистење на Кујната Чистењето Сунѓери Трајни Не-Нула Тефлон Мулти-Користете

????Висококвалитетна антинула сунѓерот : Neicun сунѓерот има силна апсорпција на вода, лесно да се чисти, лес

DEN 167.76

Rocutus 15 Пакет за Чистење Чистење Сунѓерот,апарати за Чистење на Чистење и Отстранување на Рѓа Сунѓер,Повеќенаменски

Мултифункција : Може да се користи за чистење на дневната Соба, Бања, Плочка, Велосипед, Канцеларија, Игр

DEN 166.08