• Новак
ЕКО-FLO Производи SPP33V Термопластични Sump Пумпа со Вертикална Прекинувач, 1/3 HP, 3,600 GPH

ЕКО-FLO Производи SPP33V Термопластични Sump Пумпа со Вертикална Прекинувач, 1/3 HP, 3,600 GPH

DEN 2281.44

Достапност
Достапно за нарачка

Подводните за тивко работење.Елоксирани алуминиумски мотор домување за ефикасен мотор за ладење.Полу-отворен термопластични impeller поминува 3/8" цврсти материи.Преземете Прирачник за Корисникот под Техничка Спецификација дел од оваа страница за безбедност, инсталација и решавање на проблеми, и гаранција на информации.Кликнете на ЕКО-FLO Производи линкот на врвот на оваа страница за да видите повеќе пумпа опции од ЕКО-FLO Производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат