• Новак
Yizhichu1990 Овална Керамичка Плоча со Златен Остро,Козметика, Накит Складирање Организатор Фах Trinket Јадење,Шминка Торта Ужинка Храна Лента (Large(12.59 x 5.9 x 0.39 инчен), Црна)

Yizhichu1990 Овална Керамичка Плоча со Златен Остро,Козметика, Накит Складирање Организатор Фах Trinket Јадење,Шминка

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи Големи Димензии → 12.59 x 5.9 x 0.39 инчен (32 x 15 x 1 цм).Одлично за : Одржување ѓердани,накит,копчиња,earring за безбедно чување.Совршен за да се спречи гребнатини, и се компактни и одлично за складирање.Мулти-Цел : широко се користат за ноќната, трпезариска маса, кујна и бања суета; совршено работат како служат послужавник за закуски, вашиот копчињата, накит, козметика.Лесен за Чистење : еднаш на обновливи овошје фах добива валкани, само го користите влажна крпа за да нежно избришете и чиста копија.Сјај на вашиот живот!Материјал : Керамички Боја : Сив Мермер,Мермер Розова боја,Црна,Темно Зелена Големина : Мала Големина → 10 x 4.64 x 0.3 инчен (беа 25,5 x 11,8 x 0,8 cm) ; Големи Димензии → 12.59 x 5.9 x 0.39 инчен (32 x 15 x 1 cm) Сите намена Фах : ❤ На издржување на послужавник за пијалаци, суво овошје, ужинка, десерти, колачиња, торти и попладне чај ❤ На ноќната организатор фах држачот за клучеви, со мали промени, види, очила, телефон и миризливи свеќи ❤ накит послужавник за прстени, обетки, ѓердани, нараквици и шноли ❤ козметички организатор послужавник за парфем, кармини и чешлање предмети Забелешка : ве Молиме избегнувајте чистење со тешки работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поларните Кит 4 Полиран Огледува Дното Суета Организатор Коцки за Дома Спални Бања Парфем Накит, Шминка Складирање

Модерно и уредно го организирате вашиот парфем, накит, козметика и други суета essentials со прекрасната Пол�

DEN 2254.80

ABOOFAN Мермер Лента со Рачки Накит, Козметика Фах Декоративен Камен Фах Прстен Јадење Носителот Накит Организатор

Прекрасна изведба обезбедува долг животен век и деликатна детали, со користење на искуство.многу лесен

DEN 1335.84