• Новак
bjduck99 Универзална Пишување Осетлив на Допир Пенкало за паметни телефони - Црна

bjduck99 Универзална Пишување Осетлив на Допир Пенкало за паметни телефони - Црна

DEN 240.48

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на проводници АБС материјал, издржлив и носат-отпор.Флексибилен touch пенкало за пишување и цртање на допир капацитивни екран.Тоа може да го намали прст-печатење на екран и чувајте го на чиста.Не-наплаќа перо пен, која ги поддржува за i Pad 2018. Погоден за повеќето паметни телефони и таблети.Тип : Перо Pen Material : ABSCompatible Модели : за Samsung Серија Телефони и Tabletsfor i Pad 2018 Tabletfor Huawei Колега Телефони и Tabletfor Нова Телефони и Tablet Features : Лесни, Универзална, Анти-отпечатоци од прсти, Екран на Допир Pen Size : 16.5 cm x 0.9 cm x 0.9 cm/6.50" x 0.35" x 0.35" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Специјалното Пенкало (Другите Не се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

fo sa Мека Главата Перо Универзална Крпа на Главата Лесен Допир Специјалното Пенкало за паметни телефони/Таблет(Злато)

Овој производ ги користи високо квалитетен материјал и парична казна занает.Тоа е издржлив и сигурен.Ме

DEN 179.76