• Новак
Галакси S21 Ултра Пенкало Замена за Samsung Галакси S21 Ултра 5G S Пенкало Пенкало Допир Пенкало со S21 Пенкало Совети/Nibs(Црна)

Галакси S21 Ултра Пенкало Замена за Samsung Галакси S21 Ултра 5G S Пенкало Пенкало Допир Пенкало со S21 Пенкало

DEN 501.12

Достапност
Достапно за нарачка

????Токму натпревар на Samsung Galaxy S21 Ултра мобилен телефон,Одговара на Сите НАС Превозници At&t, Verizon, T-T-Mobile, Спринт, НИ - Мобилна. ????.Оваа S Pen доаѓаат со 4096 ниво на осетливост на притисок,Специфичен Дизајн и Добар Квалитет.S Pen ви овозможува да се направи брзо белешки, црта или уредите, заедно со сите други типични екран на допир. ????Превозот : од Страна , ќе добие наскоро. ????Настава/Прирачник Не се вклучени ,ние ќе се справи со сите квалитет на прашања поврзани.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ????Пакетот вклучува : 1 специјалното пенкало , 5 замена пенкало tips1 - Micro Usb Конектор Тип-C. Галакси S21 Ултра Пенкало Замена за Samsung Галакси S21 Ултра S Пенкало Пенкало Допир Пенкало Со S21 Пенкало+ Совети/Nibs(Црна).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SANOXY 2 во 1 Пресврт Стил Микрофибер Материјал Специјалното Пенкало/ Двојна Функција Осетлив на Допир Специјалното

SANOXY допир за да го заклучите материјал дизајниран со проводен микрофибер влакна текстил материјал и ел

DEN 141.84

Перо Пенкало за iPad (2018 и Подоцна)2PS,Тилт Чувствителен,Магнетни Дизајн,Дланка Одбивање,Активни Молив Компатибилен

【Компатибилен со 20182021 i Pad т употреба на мојот Таблет уред?.А1>Само Компатибилен Со i Pad уред(2018 и понова ве

DEN 1199.76

Adsire Капацитивни Перо, Умерена Тежина Таблета Перо Висока Чувствителност за Таблети за Мобилни Телефони(црвено)

Широк Компатибилност : Со широк компатибилност, перо е погодна за сите екрани на допир, вклучувајќи ги и

DEN 446.40