• Новак
Капацитивни Перо Пенкала, Капацитивни Пенкало, Екран на Допир за Пенкала Перото на Допир за да го Заклучите Професионални Пролет Специјалното Пенкало за Навигациј

Капацитивни Перо Пенкала, Капацитивни Пенкало, Екран на Допир за Пенкала Перото на Допир за да го Заклучите

DEN 302.16

Достапност
Достапно за нарачка

Висока чувствителност, можете да напишете, кликнете, влечете, дојдете, и пишуваат лесно и прецизно на екранот, како, ако се користи вистинско пенкало.Еластичен допирање на главата на ова пенкало е мека доволно да се заштити вашиот екран против отпечатоци од прсти и гребнатини, и одржување на висока дефиниција на вашиот екран.Широко се компатибилни за повеќето уреди опремени со capacitive екран на допир, како што се за навигација со автомобил, ПОС, цел машина, даночни печатач, разни терминал и повеќе.Стабилна пластични клупа и висока јачина пролет жица за лесна инсталација, одржување на пен во место и никогаш не падне.Произведени од високо квалитетни пластични и метални, цврсти и издржливи да ја користите.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Пластични + метал Пролет Жица Проширување Должина : Околу. 90cm / 35.4 во Пакет Големина : 16 * 6 * 3cm / 6.3 * 2.4 *1.2 во Тежина : 22g Пакет Тежина : 24g Пакет Листа : 1 * Специјалното Пенкало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SANOXY 2 во 1 Пресврт Стил Микрофибер Материјал Специјалното Пенкало/ Двојна Функција Осетлив на Допир Специјалното

SANOXY допир за да го заклучите материјал дизајниран со проводен микрофибер влакна текстил материјал и ел

DEN 141.84