• Новак
Перо Пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп, EDIVIA Дигиталниот Молив со 1.5 mm Ултра парична Казна Совет Молив за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп Перо, Бела

Перо Пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп, EDIVIA Дигиталниот Молив со 1.5 mm Ултра парична Казна

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања или грижа, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе им помогне на решавање на проблеми и водич за решавање проблеми. 【Голема Функција】вградената батерија овозможува 8 часа активно да се користат, а тоа е целосно наполнета со Микро USB во 60 минути.Тоа е нашата намера да понуди одлична услуга на клиентите за вас.Полнење на текст е 5 V/0. Отворете пишување/цртање/скицирање на апликациите во вашиот уред, и промената на внесување на ракопис. 【ВАЖНО】Не Користите Брз Полнач, како внатрешни чип ќе бидете оштетени поради високите валута. Притиснете на копчето, без дополнителни bluetooth конекција потребна 2.Тоа ви помага со нови креативни можности и широк спектар на уметнички ефекти, со пиксел-совршена прецизност и точност.Сега можете да почнете да го користите во вашиот стил.Голема Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп перо опции за изведувач,новинар,наставникот и учениците итн. 【Без Повеќе Големи Прсти】Ова пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп има подобар контакт точка од врвот на прстот,кој обезбедува подобра точност да се малку допир се фокусира како копчиња на екранот конзола.Ние ќе се направи сé што е во право за вас.Уживајте во дизајн со перото од вашата имагинација.Користење на екранот заштитник нема да влијае на перформансите, ако вашиот уред има еден заштитник, можете да го користите без никакви грижи.Smart Saver (скрин сејвер автоматско исклучување по 30 mintues за безбедност.5 mm совет за правилно пишување и цртање.A-Мора да се Има дигиталниот молив за луѓе кои е подготвен да сврти подлога за уметност таблета.Ако тоа не може да пишуваат или да се подготви на вашиот уред, само ги споделите со нас.【За Активни Перо】Чисто, Светло, Краток стилски дизајн со 146mm должина, 13.5 mm парична Казна Точка Специјалното Пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп ви овозможува да се подготви,пишување и навигација со неверојатна точност и нуди удобно пен-како контрола за Samsung Галакси S10 Перо Молив Елоксирани алуминиумски тело Перо Молив за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп Обезбеди трајност и нуди стилски изглед Џеб Клип задржи цртање стилист пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп на дофат за лесна преносливост Мека Совет Пенкало за Asus Chromebook Флип 2 во 1 Лаптоп ви овозможува да комуницирате со вашиот уред е екран на допир без да остават гребење или smudges Magetic Капа нуди лесно операција, додека обезбедува заштита од прашина и штета, достапни како нормален совет додека активно пенкало е надвор од моќта Следат Подолу Чекори за да Започнете со Користење на : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SANOXY 2 во 1 Пресврт Стил Микрофибер Материјал Специјалното Пенкало/ Двојна Функција Осетлив на Допир Специјалното

SANOXY допир за да го заклучите материјал дизајниран со проводен микрофибер влакна текстил материјал и ел

DEN 141.84

SANOXY 2 во 1 Пресврт Стил Микрофибер Материјал Специјалното Пенкало/Двојна Функција Осетлив на Допир Специјалното

SANOXY допир за да го заклучите материјал дизајниран со проводен микрофибер влакна текстил материјал и ел

DEN 240.48

Adsire Капацитивни Перо, Умерена Тежина Таблета Перо Висока Чувствителност за Таблети за Мобилни Телефони(црвено)

Широк Компатибилност : Со широк компатибилност, перо е погодна за сите екрани на допир, вклучувајќи ги и

DEN 446.40

Перо Пенкало за iPad (2018 и Подоцна)2PS,Тилт Чувствителен,Магнетни Дизајн,Дланка Одбивање,Активни Молив Компатибилен

【Компатибилен со 20182021 i Pad т употреба на мојот Таблет уред?.А1>Само Компатибилен Со i Pad уред(2018 и понова ве

DEN 1199.76