• Новак
НОКТИТЕ АНГЕЛ Прибл.1000pcs/торба Помине Уметност Круг Метал Студ Различни големина Студ Златна и Сребрена Боја 10011

НОКТИТЕ АНГЕЛ Прибл.1000pcs/торба Помине Уметност Круг Метал Студ Различни големина Студ Златна и Сребрена

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Важно : На студ е во еден, не во кластер, тоа е само еден пик ; Мали метални студ, злато и сребро бои, различни големина, целосно 1000pcs/торба.димензии од 0.8, 1.0, 1.2, 1.5 и 2.0 ММ. секоја големина за 100pcs, секоја големина тоа е во еден stud.многу добра за декорација на нокти со други декорации.треба да се користи лепило или гел да се држиме за нокти.Сосема за 1000pcs/торба, постојат 5 големини (0.8 mm, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.5 мм, 2.0 mm), 2 бои(злато и сребро), сосема 10 дизајни, секој дизајн за 100pcs, па целосно една торба за 1000pcs, не е точно 1000pcs, бидејќи тие се многу мали, ние пондерирана торба, можеби се повеќе или помалку,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат