• Новак
104 Компјутери Писмо Помине Studs, 3D Злато Rhinetone Капитал Помине Студ Налепници, Убава Кристал англиската Азбука Помине Studs за Декорација, Ноктите Уметност, DIY Дизајн, Нај

104 Компјутери Писмо Помине Studs, 3D Злато Rhinetone Капитал Помине Студ Налепници, Убава Кристал англиската

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

Убаво и Сјајна : Направен од алуминиум и кристал материјал, со висок квалитет, стабилно и трајни, не е лесно да се скрши, водоотпорен, ' рѓа или исчезнат; Овие слатки писмо помине studs ќе донесе вашите нокти повеќе luxers и шарм.Таписерии Изработка : Нашата кристал помине decals се направени на одлична изработка, вие не треба да се грижите за дијаманти падне и исчезнува.На изработка е одлична, што може да се користат со доверба.Реален 3 D Писма Помине Studs : Можете да изберете погоден писма до форма на имиња на вашиот љубовник, децата, семејството и пријателите; исто така можете да ги користите овие кристал писма до DIY, што може да се направи во белегзии, ѓердани, обетки или се користат во коса додатоци; Пакет, Вклучувајќи : 104 Компјутери Писма Помине Студ Налепници.Таписерии Изработка : Нашата кристал помине decals се направени на одлична изработка, вие не треба да се грижите за дијаманти падне и исчезнува.Вашиот Избор : Овие нокти студ налепници се одлични за нокти салон апликации и ноктите почетници, можете да ги користите овие за двете вештачки нокти или природни нокти, лесен за употреба и suitbale за повеќето девојки, жени, исто така добар фестивал подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат