• Новак
Метеор Туш Божиќ Icicle Светла Отворено, 11.8 инчен 10 Цевки 240LED Snowfall Светла Connectable, Водоотпорен Виси Капка Дожд Светла за Дрво Грмушки Одмор Партија Божиќ Декорација(Топ?

Метеор Туш Божиќ Icicle Светла Отворено, 11.8 инчен 10 Цевки 240LED Snowfall Светла Connectable, Водоотпорен

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Цевка должина : 30cm/11.8 инчен; 10 цевки; Води должина на кабел : 3 M/10ft; должина на Кабел помеѓу цевка : 65cm/2.13 ft; LED количина на цевка : 24; Вкупно LED кол : 240; Plug напон : 110 V-220 V, Вати : 3.6 W. Висок Квалитет и Енергетски Ефикасни : Транспарентна PC цевка е IP65 водоотпорен, отпорен на корозија, стареењето отпорни на удари, прашина-доказ.Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија.Connectable т ајде, обидете се да го исклучите ги и промените друга насока да се поврзете на нив повторно.Ако добиете сет со 10 цевки cascading во исто време, само приклучок за одредено време, тоа ќе каскада по случаен избор.Метеор туш ефект, LED чип на двете страни обезбеди 360 степени поглед агол Linkable до 3 групи (30 цевки) Водоотпорен, прашина-доказ, отпорен на корозија Тајмер Функција : Долго притискање на копчето за 3s за да го активирате тајмерот(6 часа "За" како и 18 часа "Off").Приклучокот НЕ е водоотпорен, така што ве молиме да се задржи приклучокот далеку од вода.Ве молиме бидете сигурни дека "+" т ајде, обидете се да го исклучите ги и промените друга насока да се поврзете на нив повторно.Ако добиете сет со 10 цевки cascading во исто време, само приклучок за одредено време, тоа ќе каскада по случаен избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат