• Новак
Соларни Метеор Туш Дожд Отворено Светла, Бела Метеор Светла 30cm 8 Цевки 144 LED, Паѓа Raindrop Самовила String Светла за Дрво Празник Тремот Двор Патио Покривот Партија Божиќ Д?

Соларни Метеор Туш Дожд Отворено Светла, Бела Метеор Светла 30cm 8 Цевки 144 LED, Паѓа Raindrop Самовила String

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Енергетски Ефикасни Соларен Погон Метеор Светла : Паѓање дожд светла се соларен погон и функција батерија 1 XAA 1.2 V 1200m Ah Ni-МЗ батеријата за долготрајна употреба.Целосно прилагодливи соларен панел на натпреварот за најдобра режија на sun за подобро полнење во текот на денот.Изграден во фото сензор автоматски ќе се пали во текот на ноќта за слободни кавга-осветлување, ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија.Романтични Метеор Туш Ефект : Соларен метеор туш светла имаат супер светло 144 LED, 8 транспарентен цевки, обезбеди 360-степен сјајна агли, што го прави raindrop светла МНОГУ ПОСВЕТЛА и УБАВА.Метеор светлата работат во моделот од врвот до дното и да им даде впечаток на било raindrops паѓање или метеор поминува низ небото, овие дожд светилки може да се користи по празници за додавање на некои талент за вашиот двор, тремот или патио за оние отворено партии и собири.Лесно да се Инсталира & Водоотпорен : На елка светла не се вистински тешки што ги прави многу лесно да се откажам.Двете метеор string светлата и соларен панел се IP44 Водоотпорен, тие беа цврсти доволно да трае многу windy и врнежлив ден. 70 MPH ветрови и дожд се заеднички зима појава, тие се ракување со тоа добро.Декорација Светла Широка Примена : LED Метеор Туш светла добро за било наврати е апсолутно фаќање на око.Тие се совршен за да ги красат дрвја по улица/парк/на реката, висат по должината на покривот.Идеален за партија, патио, дворот и градината.Претворете го вашиот градина во тајна магично место со Снег Падот Светла!Види ги падне како снег во реалниот живот, пенливо ноќ!.Она што Ќе Добиете за : 1*144 бела LED соларна метеор туш дожд светла, 1*прашање, 1*мирување,1 година гаранција, брзо и пријателски услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боја Зелена Модул LED Светилка Светла Peni Божиќ Украси Отворено Светла за Божиќ Светла Божиќ Оркестарот Отворено

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес

DEN 2203.20