• Новак
Ноќта на вештерките Декоративни Светилки, 3 Стилови на Бајка String Светла(Портокал Тикви, Виолетова Лилјаци, Духови Бели), Соларен, 8 Осветлување Начини за Внатрешна/Н?

Ноќта на вештерките Декоративни Светилки, 3 Стилови на Бајка String Светла(Портокал Тикви, Виолетова Лилјаци,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Соларен погон&Водоотпорен】Со IP65 водоотпорен батеријата кутија, овие ноќта на вештерките dcorations светла работи добро и каде било да ги красат вашата ноќта на Вештерките Партии, совршена како за внатрешна и надворешна употреба. (Забелешка : не се впие батеријата кутија во водата при користење на отворено). 【3 Поставување на string светла】комбинација на Портокал Тикви, Виолетова Лилјаци, Духови Бели светла string додадете екстремен плашлив и фестивалот атмосфера на вашиот ноќта на Вештерките теми, карневал, прослави или други специјални настани. 【8 Различни Начини на Осветлување】Нашите ноќта на Вештерките string светла има 8 различни начини на осветлување, различни светлосни ефекти се контролирани од страна на копчето на прозорецот. 【Диво Користи】Овие слатки светлата можат да бидат обесени во тревникот, тремот, портата, градина, патио, ограда, двор или било ќошиња на вашиот простор за spook вашите посетители на оваа ноќ на Вештерките. 【Гаранција за квалитет】Ние и ветуваме на Секој производ има се тестирани за 3 пати,Нашата надворешна ноќта на вештерките dcoration string светла ќе оди преку три експерименти од водоотпорен тест, осветлување тест, и целокупната проверка пред да биде продаден, по само квалификуван е дозволено да ја напушти фабриката.Може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата по продажба на услуги тим во секое време, ние ќе ви помогнат да ги реши проблемите во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворено Божиќ Светла 500LED 197ft Долго Божиќ Светла Меморија 8 Режими Самовила Светлина Приклучок во Водоотпорен

ЕКСТРА ДОЛГ БОЖИЌ STRING LIGHTSдолжината на string светла : 197ft / 60m, должината на олово жица : 10ft / 3m 2 пакети е довол�

DEN 719.76

Боја Зелена Модул LED Светилка Светла Peni Божиќ Украси Отворено Светла за Божиќ Светла Божиќ Оркестарот Отворено

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес�

DEN 2203.20