• Новак
GOOTHY 25Ft C7 LED Божиќ Светла Отворено, C7 Гроздобер Божиќ String Светла со 27 Керамичка LED Multicolor Светилки (2 Резервни), Виси Отворено String Светла за Божиќ Свадба Партија - Зелена

GOOTHY 25Ft C7 LED Божиќ Светла Отворено, C7 Гроздобер Божиќ String Светла со 27 Керамичка LED Multicolor Светилки

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

C7 led божиќ светла е вметната во нејзиниот Картон и балон филм, за да се спречи кршењето за време на транспортот.Боја Температура:2700 K.Извор на светлина Тип : LED.Осигурач Тип : 125 V 5 A.отстранлив крушка, може да се вклопат во било C7/E12 База штекер.C7 led божиќ светла совршен за надвор елка градина патио двор кафе шатор тремот палубата партија дворот декорација и осветлување. ????Брзо и Лесно Подесување : Гроздобер божиќ отворено led string светлина штекер имаат мали клипови, лесно да виси елка, покривот, декорирање на вашиот дом, Божиќ, празници, двор, градина, патио, ѕид, прозорец, партија и секоја прилика осветлување и декорација. ????C7 Multicolor LED Светилки : C7 LED божиќ светла светилки со E12 / C7 candelabra штекер база.Старомодните божиќ светла приклучоци имаат мали клипови што го направија за да ги инсталирате на обвивка, тремот, патио, покривот , божиќ дрво декорација, шарени сијалица perfer за одмор оркестарот.Ако една сијалица изгорена, другите ќе стабилна осветлена. 25ft Гроздобер multicolor LED божиќ string светлата е направен од висок квалитет на шарени нетранспарентно керамички и заштеда на enery led filiment, совршен за декорирање на вашиот Божиќ, празници, зима, продавница, Chirstmas дрвја, roofline, стреи, двор, градина, патио, ѕид, портата, двор, елка, прозорец, забава и пред Божиќ за секој повод.Connectable : поврзете до 28 насоки.C7 светилки се направени од високо квалитетна Нетранспарентно керамички, водоотпорни и отпорни на топлина.Номинална Моќност:За 0,6 W секоја сијалица. За 0,6 W/120 V по светилки, топло бела 2700 K, заштеда на Енергија светилки не се генерираат топлина, а температурата е пониска од онаа на традиционалните блескаво сијалица. 25 Ft гроздобер led божиќ светла може да се поврзе до 28 влакно за да ги задоволат вашите потреби(756 нога), можете да виси led отворено божиќ во градина, патио, Божиќ дрво декорација и осветлување.Ако една сијалица изгорена, другите ќе стабилна осветлена.Лумен : 40 Lumens секоја сијалица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боја Зелена Модул LED Светилка Светла Peni Божиќ Украси Отворено Светла за Божиќ Светла Божиќ Оркестарот Отворено

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес�

DEN 2203.20