• Новак
Heaffey Божиќ Соларни Самовила String Светла Отворено,40 FT 120 8 LED Осветлување Режими Бакарна Жица Светлина,Водоотпорен Соларен Погон Декорација за Свадба Патио Двор Дрвја

Heaffey Божиќ Соларни Самовила String Светла Отворено,40 FT 120 8 LED Осветлување Режими Бакарна Жица Светлина,Водоотпорен

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации на отворено соларни самовила string светла:120 LED светилки се напојува од страна на 40 метри од високо-квалитет бакар жица и има стабилна 360-степен агол на гледање.Покрај тоа, во темно, со бакарна жица постепено згаснува да се невидливи, оставајќи само самовила-како светла, создавање на елегантна и романтична атмосфера.На Располагање : Отворено & Затворен.Работни Модови : 8 Осветлување Режими.DIY бакар соларни string светла : bendable соларни бакарна жица светилка може да се извртени и да се оформува соодветно според потребната шема, или завиткани во зелени лисја, растенија, цвеќе,грмушки,оградата и Новогодишни елки.IP44 Водоотпорен соларни самовила string светла : Овие соларни трепкачки светла се строго наменети да го издржат било какви временски услови, било да е тоа дожд, сонце или ветер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат