• Новак
AFKT Глобалната 5V AC/DC Адаптер за MINIX НЕО X8-H X8-H+М1 Smart TV Кутија Мини X MX III Amlogic S802 S802-H MXIII Quad Core Андроид HDMI Мини PC Smart TVBox 5VDC 2A DC5V 2000mA Кабелот за Напојување

AFKT Глобалната 5V AC/DC Адаптер за MINIX НЕО X8-H X8-H+М1 Smart TV Кутија Мини X MX III Amlogic S802 S802-H

DEN 208.32

Достапност
Достапно за нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.AFKT Глобалната 5 V AC/DC Адаптер За MINIX НЕО X8-H X8-H+М1 Smart TV Кутија МИНИ X MX III Amlogic S802 S802-H MXIII Quad Core Андроид HDMI Мини PC Smart TVBox 5 VDC 2 A DC5 V 2000m A Напојување Кабелот.AFKT Глобалната 5 V AC/DC Адаптер За MINIX НЕО X8-H X8-H+М1 Smart TV Кутија МИНИ X MX III Amlogic S802 S802-H MXIII Quad Core Андроид HDMI Мини PC Smart TVBox 5 VDC 2 A DC5 V 2000m A Напојување Кабелот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат