• Новак
Yustda 5V AC/DC Адаптер за Замена за MINIX НЕО U9-H U9-H+ U14K A3 ТВ Кутија U1 Z64 Z64A Z64-W10 ТВ Кутија Мини PC X8-H X8H Плус Amlogic S80-H S812-H Андроид TVBox 5VDC Carson DeskBrite200 LM-20 LM-20MU

Yustda 5V AC/DC Адаптер за Замена за MINIX НЕО U9-H U9-H+ U14K A3 ТВ Кутија U1 Z64 Z64A Z64-W10 ТВ Кутија Мини

DEN 203.52

Достапност
Достапно за нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 6.5 Ft Долг кабелот за напојување.Одговара : Carson Desk Brite200 LED Светло Биро Brite Светилка Зголемувачот LM-20 LM-20 MU Desk Brite 200. Нова Глобална 5 V AC / DC Адаптер за Замена За MINIX НЕО U9-H U9-H+ U14 K A3 ТВ Кутија MINIX НЕО U1 Z64 W Z64 Z64 A Z64-W Z64-W10 ТВ Кутија Мини PC Minix X8-H X8 H Плус Smart TV Кутија Amlogic S80-H S812-H Андроид TVBox 5 VDC DC5 V 5.0 V 5 Volts Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 Месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат