• Новак
LIJUAN-САД 2 HDMI Порти HD Играч 1080P Подигање на Роботски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Проток Метри

LIJUAN-САД 2 HDMI Порти HD Играч 1080P Подигање на Роботски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер

DEN 1142.40

Достапност
Достапно за нарачка

Највисок Видео излез : 1080 P.Аудио Формати : MP3,WMA,AFE,FLAC,OGG,МАЈМУН,AAC,AC3 и DTS.Тежина : 316g(уред) / 595g(со packageage).Поддршка време вклучите функцијата, може да авто го вклучите/исклучите во одредено време.Други : Поддржува фото rotate, зум и слајд шоу.Аудио Излез интерфејс : HDMI 1.3 Дигитални, L/R Stereophony Video Излезен Интерфејс : 2 x HDMI / AV /VGAHDD Тип : Поддршка за 2.5"SATA/IDE Надворешен USB HDDup to2 TBPhoto Формати : JPEG,GIF,BMP,PNG.2 HDMI Порти HD Играч 1080 P се Подигне Автоматски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Протокот Метри, велика БРИТАНИЈА Plug Specifications : Тоа е како може да Број HD АД плеер ( Подршка Моќ На Авто Игра Функција ).Суверена чип : Boxchip-F10 USB/SD Картичка Интерфејс : USB 2.0/SD/MMCHDD Формати : FAT32,NTFSVideo Formats : RMVB/RM(RV8/9),H. 263,H. 264(MOV/MP4/M4 V),MPEG-1/2(VOB),MPEG-4(XVID/DIVX),WMV7/VC-1,MKV,AVI,TS/TP,VOB,PMP,FLV.Превод Формати : SMI, ASS, SSA, SRT, ПОД.Видео Репродукција : 4 : 3 или 16 : 9 OS Компатибилност : WIN98 SE/2000/2003/XP/VISTA/7/10,LINUX,MAC и така натаму(WIN98 SE и MAC8.6 мотивација возач)Јазик : S-Кинески,Т-Кинески,Лицето, Јапонски, корејски, Германија,Шпанија, француски, италијански, португалски, холандски, руски,полски, турски, чешка итн.Моќ Влез : 100-240 V, Излез : 5.0 V/1.5 ASize : 12.5x11x2.5cm Supplement One Медиуми Player One Моќ Adapter One IRRemote Control One AV cable One Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат