• Новак
ZHAOLIRONG-НИ 1080P Додадете HD Алуминиум Школка Media Player со Меѓународна Контрола & HDMI Интерфејс, Поддршка за SD Картичка/USB Намигнување Диск/SATA HDD

ZHAOLIRONG-НИ 1080P Додадете HD Алуминиум Школка Media Player со Меѓународна Контрола & HDMI Интерфејс, Поддршка

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Позиција, руски, португалски, шпански, унгарски и кореја.Поддршка приклучок во голем капацитет SATA тешки диск или USB одблесокот диск, plug and play.Поддржува NTSC / PAL комплекс видео, HDMI 720 P, 1080 P височини дефиниција видео излез.USB 2.0 ДОМАЌИН, средношколска брзина до 480m/s.Поддршка leftfield, право, стерео и 5.1 stereophony видео излез.Поддршка farthermost HDD капацитет : до 750 GBCompatible со Windows 98 SE, 2000, 2003, XP, VISTA, LINUX, MACPlay видео, музика и фотографија се чуваат во далеку HDD, SD картички и USB device Power набавка : DC 5.2 V/1.5 A1080 P Вкупно HD Алуминиум Школка Media Player со Отстранети Контрола & HDMI Интерфејс, Поддршка за SD Картичка / USB Флеш Диск / Надворешни SATA HDDSupport FAT32 и NTFS format Video формат : RMVB/РМ(RV8/9), H. 263, H. 264(MOV/MP4/M4 V), MPEG-1/2(VOB), MPEG-4(XVID/DIVX), WMV7/VC-1, MKV, AVI, TS/TP, VOB, PMP, FLVAudio формат : MP3, WMA, МАЈМУН, FLAC, OGG, AAC, AC3, DTSImage формат : JPEG, GIF, BMP, PNG.Поддршка rotate, зум и slideshow Support 4 : 3 и 16 : 9 display Upstage контрола напојување : 2 x AAA батерии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат