• Новак
Андроид 10.0,Андроид ТВ BoxRAM 4GB ROM 64GB,X88Pro10Rk3318, 2.4 G/5.8 G Двојна WiFi BT 4.0 Ethernet LAN 3D 4K Мрежа Играч Set-Top Box за Smart TV

Андроид 10.0,Андроид ТВ BoxRAM 4GB ROM 64GB,X88Pro10Rk3318, 2.4 G/5.8 G Двојна WiFi BT 4.0 Ethernet LAN 3D

DEN 1386.24

Достапност
Достапно за нарачка

0 Чипсет : RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53 графичкиот процесор : Penta-Core Мали-450 ФЛЕШ : EMMC 64 GB SDRAM : 4 GB Безжична : 2.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.4 GHz безжична глувче и тастатура преку 2,4 GHz USB dongle Она што ќе добиете? 1*X10 Андроид 11.Можете исто така да проширување на меморијата преку micro SD картичка или на надворешен USB уред.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. Далечинското не може да отидете—Тоа е заеднички проблем за повеќето андроид тв кутија која тешко да се движите на некои Апликации со користење на далечински управувач (како што се Netf), како овие Апликации се главно дадени за таблети и мобилни телефони, кои имаат екран на допир за прилагодувања или глувчето. Апликации не може да се најде на Google Play Store— Go to 'APKPure" која може да се инсталира Апликации сакате кои не можат да се симне од Google Play Store.Спецификации : оперативен СИСТЕМ : Android 10. 264 видео декодер 1080 P други видео decoders (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6/8) Глувчето/ Тастатура : Поддршка глувче и тастатура преку USB; Поддршка на 2.0 ТВ Кутија 1*Моќ адаптер 1*H-D-кабел 1*Далечински 1*прирачник за Корисникот.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат