• Новак
1080P 4K Андроид 10.0 Bluetooth Видео Опрема ТВ приемници, кои Q96 ПРО ТВ Кутија WiFi Media Player Smart TV Box Set Top Кутија(НИ)

1080P 4K Андроид 10.0 Bluetooth Видео Опрема ТВ приемници, кои Q96 ПРО ТВ Кутија WiFi Media Player Smart TV

DEN 1214.40

Достапност
Достапно за нарачка

RAM МЕМОРИЈА : 1 G.ROM : 8 G.Wifi : 2.4 G/5 G.Bluetooth : Yes.Оперативен систем : Android 10.0. Оперативен систем : Android 10.0 Производ димензија : 118*118**20(mm) RAM меморија : 1 GROM : 8 GWifi : 2.4 G/5 GMaterial : plastic Packing : 1 сет Smart TV Box Bluetooth : Yes Package Листа : 1 * ТВ Box1 * HDMI cable1 * IR Remote1 * Корисникот Manual1 * адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат