• Новак
НЕКОГАШ ВЕРА Свадба Коса Додатоци Австриската Кристал Крем Симулирани Бисер Остава Цвеќе Свадба Коса Страна Чешел за Невестата Пратилки

НЕКОГАШ ВЕРА Свадба Коса Додатоци Австриската Кристал Крем Симулирани Бисер Остава Цвеќе Свадба Коса Страна

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

[!]НЕКОГАШ ВЕРАТА е НИ регистрирана трговска марка и Некогаш Вера Накит е нејзината единствена сопственик.Оваа булчински косата додаток страна чешел е инспириран од растенија и цвеќиња, кои се предвидени нашите дизајнери во голема мера да се емулира во начинот на форми, текстури и бои на нашиот накит.Облечена во венчаница, формално gown или спектакуларен во секојдневен облека, за појавување на оваа убава коса страна чешел, тоа ќе ве направи повеќе примамливо.Место на ниско страна пунџа и француски pleat, на оваа свадба коса чешел овозможува на вашата коса стил погледнете повеќе класичен и доброто.Кој adores храбар headpieces може да изберете ова да го замени тиара.Исто така, тоа ќе биде идеален подарок за вашиот невестата, пратилки, девојка, сопруга, свршеница, ќерка, мајка, вашите посебни некој, или само себе си.Должина : 5.5 cm(2.1"), Ширина : 6.4 cm(2.5"), Тежина : 17g.Совршен прибор за Божиќ Ден, Денот на Вљубените, Мајки Ден, Годишнината Ден, Денот на Благодарноста, Свадба, новогодишната ноќ и Денот да се покаже вашиот шарм.Погоден за запознавање, топка, партија, годишнина, матурски, дипломски, birthday (роденден), саем, коктел, пјер или било какви посебни прилики.Обвивката : Дојде и со некои резервни кристали, подарок кутија и корист торба.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас.Кога ќе сакате да се задржи вашата облека едноставно како е можно најдобра идеја е да се користи око-фаќање на додатоци, накит парче, на пример.Оваа ставка ќе биде совршен за да привлечат внимание со.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Пакет Масовно 15 Заби Сребро Злато Блек Метал Страна Коса Чешли Жица Пресврт Слајд Коса Клипови Свадба Булчински

Добро Направени Квалитет : метал коса чешли се направени од метал железо обложено, рѓабесплатно, трајно,

DEN 191.76

Earent Невеста, Свадба Цвет Коса Чешел Кристал Црна Коса Парче Бисер ноќта на Вештерките Коса Додатоци Булчински

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Свадба коса додат�

DEN 231.84