• Новак
Lurrose Косата со Чешел Rhinestones Коса Додатоци за Свадба Партија Proms Роденден

Lurrose Косата со Чешел Rhinestones Коса Додатоци за Свадба Партија Proms Роденден

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќенаменски, одговара за свадба, proms, партии, cosplay, ноќта на Вештерките, birthday (роденден), Божиќ, годишнина, карневал или било кој друг посебен ден.Лесно да се стави на и создава инстант прекрасен фризура.Погодна за жени, девојки, невести и деверуша.Шик и елегантен стил, лесно да се совпаѓаат со различни облека и шминка, се создаде убави фризури лесно и брзо.невестата rhinestones чешел косата.Совршен собранието на шик форма и бисери оркестарот, го направите да изгледа поубаво.невестата rhinestones чешел косата.Одговара за свадби, роденден, прослави, proms партија или било повод што сакате да биде поубаво.невестата rhinestones чешел косата.Нежни, привлечни, елегантен и модерен на коса и чешел, нагласи вашиот изглед, лесно да се сфати народи внимание.невестата rhinestones чешел косата.Опис на Коса и Чешел Rhinestones Коса Додатоци за Свадба Партија Proms Роденден Карактеристики - Боја : Златна - Материјал : , rhinestones, бисери - Големина : 4. 32 X2. 87 X0. 59 во.Пакет Вклучувајќи 1 x чешел косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Пакет Масовно 15 Заби Сребро Злато Блек Метал Страна Коса Чешли Жица Пресврт Слајд Коса Клипови Свадба Булчински

Добро Направени Квалитет : метал коса чешли се направени од метал железо обложено, рѓабесплатно, трајно,

DEN 191.76