• Новак
MIAMICA Отпорни на Топлина на Косата Алатки Торба, Црна, 5.5 x 13 x .5 – Карактеристики Посебна Обвивка и Велкро Затворање, Една Големина, (M31105)

MIAMICA Отпорни на Топлина на Косата Алатки Торба, Црна, 5.5 x 13 x .5 – Карактеристики Посебна Обвивка и Велкро

DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Самоуверено се спакуваат вашата топла коса алатки со оваа топлина-отпорни торба од Miamica.Сме го направиле тоа, нашата мисија да се создаде повеќето модерни, функционални, и забавно патување додатоци за да ви помогнат во организирањето на вашето носат-на, куфер, спортска торба или чанта.ТОРБА ЗА ТОПЛА КОСА TOOLS – Самоуверено се спакуваат вашата топла коса алатки со оваа топлина-отпорни торба од Miamica.5" Д и е опремен со Велкро затворање да се задржи предмети безбедно внатрешноста.На злато се зголеми намали додава стилски изглед на случајот, заедно со whimsical "добар коса ден", вели.Воопшто не губеа вашите планови за патување додека се чека за вашата коса железо да се излади.Направи вашата коса и бидете на вашиот пат!Со топлина-отпорни обвивка, вие едноставно место предмети во топла ракав за коса алатки и обезбедување на Лепенка, и место во вашиот куфер, ранец, или салата торба.ЛЕСНО ОРГАНИЗАЦИЈА – Направи вашата коса и бидете на вашиот пат!На топлина-отпорни поставата на оваа патна торба ви овозможува безбедно да се спакуваат вашата топла алатки, без да се грижиш за другите објекти во вашиот куфер, ранец или салата торба.Димензии : 5.MIAMICA – Во Miamica, ние се страстни за патување, пакување, и организирање.Во Miamica, ние се страстни за патување, пакување, и за организирање и го направија тоа нашата мисија да се создаде повеќето модерни, функционални, и забава додатоци.5" L x 13" W x 0.Пак добро.Тоа е брз и лесен начин да ги зачувате вашите рамен железо, виткање железо, и други коса додатоци додека сте на патување и во движење.Тоа е брз и лесен начин да ги зачувате вашите рамен железо, виткање железо, и други коса резерви додека сте на патување и во движење.Пакет до тоа во нашата црна случај со својата топлина-отпорни обвивка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат