• Новак
Инфраред Коса Straightener и Curler 2 во 1, Професионално Стилизирање lron Ionic Анти-Статички Турмалин Керамички Рамен Железо Зацврстување и Виткање Железо со Прилагодлива Темп

Инфраред Коса Straightener и Curler 2 во 1, Професионално Стилизирање lron Ionic Анти-Статички Турмалин Керамички

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Изградена Во Негативни Јони Генерирање : Со вграден-во 1000w+ негативни ionic генератор.Овој стан железо виткање железо во еден создаде било стил во минути, лабава, тесни кадрици, плажа бранови, елегантни & директно стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат