• Новак
Toejamr Аикидо Stomp Подлога - кец на ДЕСЕТКА на Пик - Кафеава

Toejamr Аикидо Stomp Подлога - кец на ДЕСЕТКА на Пик - Кафеава

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени на Долготрајни Ulta-Светло ЕВА пена - да се зголеми воздух време!.Многу Дизајни за да го прилагодите вашиот одбор.Вклучува лесно да се инсталира Ладно Формула Кора и се Држи Лепило.Додава забава и влечење во лифт линија за да кормилари на одборот. 3 Година Замена Гаранција.Го прилагодите вашиот одбор со нашите Toe Jam R stomp влошки се направени со Висока Густина Ламинат ЕВА Пена.Кога наредени во лифт овие влошки помогне да се спречи оние срамни паѓа со што го прави полесно да се движи вашиот одбор кога ногата е од обврзувачки.Овие Високо Квалитетни ЕВА пена влошки се најсветлите на располагање и нема да влијае на вашата перформанса.Затворен Мобилен Пена нема да апсорбираат вода и останува флексибилни, дури и кога се замрзнати.Тоа е истата е материјал кој се користи во изведба аикидо чизми обезбедување супериорен влечење.Текстура површината и длабоко врежани 3 D дизајни дејствува како снег гуми одиш за да додадете влечење.Овие големи влошки имаат притисок чувствителни лепило (кора и се држи), обезбедување на заштита и висока влечење.Толку светло, тоа нема да влијае на вашиот настап на падините.За инсталација следете ги овие чекори : 1. Одборот мора да биде чиста, сува, слободен од восок и на собна температура 2. Отстрани поддршка лента од рампа 3. Се применуваат подлога во посакуваната локација и да применат притисок со вашата рака за целата подлога.Тоа е толку лесно!Уживаат во овие неверојатни stomp влошки!Направен во Канада (Ние Знаеме Снег).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат