• Новак
БАРТОН Големи Scraper Мат

БАРТОН Големи Scraper Мат

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува целосна нога контрола.Stomp душеци се една работа, но scraper мат има повеќе од само една употреба.Направени за крајбрежните клима каде снег редовно колачи до underfoot или мраз брег велосипедисти кои делите често во вештачки услови, оваа подлога помага јасно вишокот акумулација кога здрав во уште се уште обезбедува стабилност во ледените лифт линии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат